Dnia 08.10.21r. dzieci z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Przyjazny Dom” w Tarnowie korzystając z uroków złotej polskiej jesieni pod opieką wychowawców pojechali na jednodniową wycieczkę do Parku Rozrywki „ENERGYLANDIA” w Zatorze.

Wycieczka miała na celu zintegrowanie dzieci po wakacyjnej przerwie. Wspólna zabawa, wspólne pokonywanie własnych leków, słabości i ograniczeń, a także wzajemne wsparcie i doping w sytuacjach ekstremalnych znakomicie zrealizował założony cel wycieczki. Hyperion, Zadra, Dragon, Frida, Anakonda to niektóre tylko nazwy atrakcji, które zapewniły naszym dzieciom świetną zabawę na najwyższym poziomie. W porze obiadowej dzieci zjadły smaczny obiad w restauracji na terenie parku i przez krótki moment odpoczęły, aby od nowa oddać się szaleństwu. W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się na kolacji w restauracji McDonald’s, aby zregenerować utraconą energię. co również sprawiło dzieciom ogromną radość.

Dobra zabawa, dobre humory i wzorowe zachowanie naszych dzieci sprawiły, że ten dzień na długo pozostawi w nas dobre wspomnienie 😉